Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Za nami kolejny rok szkolny, trudny, ponieważ pełen zmian, nowych wyzwań zarówno dla szkoły, uczniów jak i ich rodziców. Mamy nadzieję, że więcej było radości niż stresów związanych z nowymi przedmiotami, sprawdzianami albo z niepowodzeniami. Gratulujemy uczniom, tym wyróżnionym, którzy otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem, laureatom i finalistom konkursów, ale również gratulujemy tym, którzy się martwili, że będą mieć bardzo słabe oceny, którzy się trudzili, gdyż ta droga do wiedzy była kręta i wyboista, ale udało im się, razem z nauczycielami i rodzicami te niższe oceny podnieść. Każdy ma prawo do sukcesu i ci uczniowie również sukces odnieśli. Gwarantujemy wam drodzy uczniowie, że wasi nauczyciele zadbali o to, by każdy z was jak najczęściej mógł się poczuć tym wyjątkowym, docenionym, odnoszącym sukces.

Szanowni Rodzice!!! Dziękujemy Wam za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów! Przyjmijcie wdzięczność i szacunek za wszelką współpracę, za działania wspierające proces edukacyjny i opiekuńczo-wychowawczy szkoły, za zrozumienie, że dobro dziecka i jego pomyślny rozwój zależy od współpracy rodziców ze szkołą. Bez udziału rodziców nie udałoby się zorganizować wielu szkolnych przedsięwzięć.

Dnia 19 czerwca o godzinie 9.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Rozpoczął ją wicedyrektor Pan Andrzej Czudecki, który podziękował rodzicom uczniów za trud włożony w ich wychowanie i naukę. Nie zabrakło również podziękowań i wyrazów uznania dla nauczycieli. Część artystyczną przygotowały klasy 2d i 1e pod opieką swoich nauczycielek pani Małgorzaty i pani Magdaleny. Piękną dekorację wykonała pani Renata. Występujący uczniowie w dowcipnej formie, przypominającej lekcję, przypomnieli najlepsze chwile z mijającego roku szkolnego. Rolę konferansjerów przejęli Antonina Sędłak z klasy 4d i Jakub Jasek z klasy 4f pod opieką pani Alicji, a solistką była Kamila Galik z klasy 4d.  Po części artystycznej uczniowie udali się do klas, gdzie odebrali swoje świadectwa.

Pozostało nam więc mieć nadzieję, że 2 września wszyscy wrócimy wypoczęci, pełni zapału do nauki i pracy w nowym roku szkolnym, a także wyrażamy troskę, żeby te wakacje okazały się dla wszystkich bezpieczne i żebyśmy już niedługo, wraz z dźwiękiem pierwszego dzwonka, spotkali się po raz kolejny.