TEATR ANGLOJĘZYCZNY – WILD WEST THEATRE

W dniu 30 maja 2017r. gościliśmy w naszej szkole zespół teatralny WILD WEST THEATRE  z Krakowa w spektaklu The night in. Teatr ten jest nowo powstałym projektem w dziedzinie nauki języka angielskiego, założony i rozwijany przez zawodowych aktorów Mike’a Marcinkowskiego z USA i Piotra Malasińskiego z Krakowa.

Aktorzy zaprezentowali nam niezwykle interesującą komedię w języku angielskim mówiącą o relacjach ojca z synem i tzw. różnicy pokoleniowej. Poruszający temat, bardzo komunikatywny i sugestywny przekaz oraz przekonywująca gra aktorów, pełna humoru akcja, ciekawe dialogi to wszystko przyczyniło się do pozytywnego odbioru i zainteresowania spektaklem.

Po zakończeniu przedstawienia odbyło się  spotkanie i rozmowa z aktorami po angielsku oraz pamiątkowa sesja fotograficzna. Udział w tym spektaklu dał nam możliwość doświadczenia gry aktorskiej i sprawdzenia swoich umiejętności językowych z native speaker’em. Inicjatorką i organizatorką tego artystycznego wydarzenia była pani Barbara Wąsik – nauczycielka języka angielskiego.

/zdjęcia: źródło Wild West Theatre/