MIEJSKIE GIMNAZJUM nr 4
Wyrobka 11
39-200 Dębica
telefon (0-14) 681 25 84
e-mail:
sekretariatmg4@op.pl
 
Start
AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
Przed zimową przerwą świąteczną, cała społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystej akademii, która przybliżyła tajemnice narodzin Bożej Dzieciny. Scenariusz ukazał nam, że wraz z przyjściem Zbawiciela powinniśmy odmienić siebie, nastawić się na dawanie dobra drugiemu człowiekowi. Przedstawienie ukazało prawdziwą wartość i piękno Świąt Bożego Narodzenia. Uświadomiło nam, że każdy powinien być wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka. Nie powinniśmy zadowalać się własnym szczęściem i powodzeniem, bo pełnię człowieczeństwa osiągamy wówczas, gdy otwieramy się na innych. Grę szkolnych artystów uświetniły kolędy w wykonaniu naszego zespołu muzycznego.
Czytaj całość
 
SZKOLNE MIKOŁAJKI
Tradycyjnie, przed dniem  6 grudnia, odwiedził naszą szkołę Święty Mikołaj i wraz z pomocnikami przemierzał wzdłuż i wszerz korytarze i klasopracownie. Wszyscy grzeczni uczniowie dostali słodki upominek, nie zapomniał również o nauczycielach i pracownikach szkoły. Poniżej prezentujemy fotorelację z jego wizyty.
Samorząd Uczniowski.
Czytaj całość
 
ZBIERAJĄC ZAKRĘTKI - POMAGASZ DOMINIKOWI
Dominik ma 5 lat i choruje na achondroplazję i wodogłowie, które uniemożliwiają mu chodzenie oraz samodzielne funkcjonowanie. Jest on podopiecznym Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Chłopiec potrzebuje specjalistycznego wózka, a my możemy mu w tym pomóc dokładając „małą cegiełkę” w postaci plastikowych zakrętek.  Nie wyrzucaj, więc zakrętek – przynieś je do naszej szkoły.
Dziękujemy !!!
Samorząd Uczniowski.
Czytaj całość
 
IX SEJMIK EKOLOGICZNY POWIATU DĘBICKIEGO
„Nie będzie nas, czy będzie las?”
W dniu 3 grudnia 2014 r. w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy odbył się IX Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego pod hasłem „Nie będzie nas, czy będzie las?”, w którym uczestniczyła również grupa uczniów z klasy 1c.  Sejmik został przygotowany przez nauczycieli i uczniów Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy pod patronatem Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy.
Czytaj całość
 
POMAGAMY ZWIERZĘTOM
„...zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk
o tym, jak zostać lepszym człowiekiem”
Cesar Millan

Samorząd Uczniowski na teranie szkoły przeprowadził zbiórkę karmy dla psów i kotów w ramach akcji, „Październik Miesiącem Dobroci dla Zwierząt”, aby pomóc przetrwać im trudny okres zimowy. Zebraną karmę w ilości 128,85 kg przekazaliśmy organizacji OTOZ „ANIMALS” Inspektorat w Dębicy. Szczegółowe wyniki zbiórki karmy umieszczone są na naszej szkolnej tablicy ogłoszeń.

Czytaj całość
 
KONKURSY POWIATOWE
Jakub Skupień otrzymał wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Fotograficznym „PRZYRODA POWIATU DĘBICKIEGO” za zdjęcie "Mieniak stróżnik", zaś Julia Więcek wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Plastycznym „MOJE SPOTKANIA z PRZYRODĄ”.
Uroczyste podsumowanie konkursów fotograficznego oraz plastycznego, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe w Dębicy odbyło się w dniu 25 listopada 2014 r. Nagrody dla laureatów ufundowali: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska Gospodarki Wodnej w Rzeszowie oraz Powiat Dębicki. Konkurs fotograficzny miał charakter otwarty i był skierowany do fotografów amatorów - uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tematem przewodnim konkursu była przyroda powiatu dębickiego. Konkurs plastyczny miał również charakter otwarty, ale został skierowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Czytaj całość
 
Turniej noworoczny w siatkówkę


Turniej noworoczny w siatkówkę odbędzie się 8 stycznia 2015 roku o godzinie 9:00 na sali gimnastycznej. Zapraszamy uczniów wszystkich szkół. Na zwycięzców czeka nagroda!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 66 - 78 z 449

Plan Lekcji Klas


Spacer po MG4


Gościmy

© 2019 Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy :: (jn) i Joomla!