MIEJSKIE GIMNAZJUM nr 4
Wyrobka 11
39-200 Dębica
telefon (0-14) 681 25 84
e-mail:
sekretariatmg4@op.pl
 
Start
Z WIZYTĄ W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ
W dniu 14 maja odwiedziliśmy Bibliotekę Pedagogiczną w Dębicy. Odbyła się tam lekcja biblioteczna dotycząca warsztatu informacyjnego biblioteki. Zapoznaliśmy się także z pracą placówki i jej księgozbiorem. Po wprowadzeniu teoretycznym, mogliśmy w praktyce zrealizować nasze zamówienia on-line. Każda grupa otrzymała kilka zadań, które wykonywaliśmy przy użyciu katalogu elektronicznego OPAC oraz internetu.
Czytaj całość
 
III miejsce w VI Akademii Gimnazjalnej
W dniu 8 maja 2014r. w ZSZ nr 1 odbyła się VI Akademia Gimnazjalna i po raz kolejny stanęliśmy na podium, tym razem na III miejscu. Podczas imprezy przedstawiono gimnazjalistom ofertę edukacyjną – na poziomie technikum oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Wśród zaplanowanych atrakcji, jak co roku, odbył się turniej: "Techniki dawne i niedawne". Wzięło w nim udział 14 gimnazjów z powiatu dębickiego.
Czytaj całość
 
Uroczystości patriotyczno  religijne na Górze Śmierci
W dniu 30 kwietnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz 27 DSH  „Skała” uczestniczyli w uroczystościach patriotyczno – religijnych na Górze Śmierci w Pustkowie. Upamiętniają one pomordowanych więźniów w Obozie Pracy Przymusowej w Pustkowie, gdzie prowadzono prace nad wyrzutniami rakietowymi V1 i V2. Zginęło tam ponad 15 tysięcy ludzi różnych narodowości.
Czytaj całość
 
POLA NADZIEI - KIERMASZ WIELKANOCNY
Nasi uczniowie włączyli się do ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” sprzedając wiosenne żonkile na terenie parafii Miłosierdzia Bożego. Dodatkowo Samorząd Uczniowski zorganizował tuż przed Świętami Wielkanocnymi „Kiermasz wypieków świątecznych”. W akcję zaangażowała się społeczność całej szkoły, a dochód ze sprzedaży ciast i ciasteczek oraz żonkili w całości został przekazany na Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II. Udało się pozyskać kwotę 369,72 zł. Kiermasz Wielkanocny był także doskonałą okazją do przypomnienia istoty Świąt Wielkanocnych i obrzędów z nimi związanych oraz wspólnego spotkania i złożenia życzeń.
Czytaj całość
 
RODACY BOHATEROM
 Samorząd Uczniowski włączył się do ogólnopolskiej Wielkanocnej akcji pomocy polskim kombatantom na Kresach Wschodnich. W ramach akcji zbierane były artykuły spożywcze oraz artykuły chemii gospodarstwa domowego. Przekazaliśmy również świąteczne kartki z życzeniami dla weteranów. Paczki zostaną przekazane weteranom Armii Krajowej, polskim rodzinom wielodzietnym, starszym i samotnym Polakom zamieszkującym na Litwie, Białorusi i Ukrainie.
Czytaj całość
 
Turniej LEAGUE of LEGENDS CHALLENGE
W dniu 21 marca odbyła się pierwsza edycja międzyszkolnego turnieju LEAGUE of LEGENDS CHALLENGE organizowane przez społeczność uczniowską oraz Podkarpacką Ligę e-Sportu z Krzysztofem Więckiem na czele. Rywalizacje odbyły się  na terenie Zespołu Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna: Michał Ciebień, Paweł Mordecki, Szymon Buszek, Jan Stanaszek i Bogdan Pajdo.
Nasza drużyna zajęła drugie miejsce.
Czytaj całość
 
DZIEŃ OTWARTY W EKONOMIKU
W dniu 21 marca 2014 w  uczniowie klas trzecich  odwiedzili Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy podczas Dnia Otwartego Szkoły.
Program Dnia Otwartego obejmował:
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 105 - 117 z 449

Plan Lekcji Klas


Spacer po MG4


Gościmy

© 2019 Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy :: (jn) i Joomla!