MIEJSKIE GIMNAZJUM nr 4
Wyrobka 11
39-200 Dębica
telefon (0-14) 681 25 84
e-mail:
sekretariatmg4@op.pl
 
Start
Białe szaleństwo Drukuj
W tym roku Białka Tatrzańska stała się miejscem naszego zimowego szusowania na nartach. Jak co roku organizatorem tych wyjazdów jest UKS TIM działający przy naszej szkole. W tym roku w czterodniowym wypoczynku wzięli udział uczniowie klas II i III. Mimo, że w tym roku aura nie była sprzjająca to jednak w Białce T. śniegu było sporo.Większość uczestników wyjazdu samodzielnie mogła jeździć na nartach , czy snowbordzie poza pojedynczymi osobami, które po krótkim istruktażu od nauczycieli wf-u mogła zacząć samodzielnie szusować.
Podczas zimowiska był realizowany program profilaktyczny, który opierał się na podstawowej zasadzie, że najlepszą profilaktyką uzależnień jest ciekawa propozycja spędzania czasu wolnego skierowana do młodzieży.
Poza jazdą na nartach mogliśmy również spędzić parę chwil w Zakopanem jak również spaceująci podziwiającpiękno Tatr i okolice Gliczarowa Górnego w którym mieszkaliśmy.
Szczególne podziękowania kirujemy do Miasta Dębica za wsparcie finansowe na realizację tego zadania oraz wszystkich rodziców i osób zaangażowanych w ten wyjazd. Dziękujemy również nauczycielom, którzy opiekowali się uczniami na zimowisku tj. P. Alicji i Tomaszowi Marszałek oraz P. Andzejowi Kulas.
Do zobaczenia za rok na zimowisku.
Galeria zdjęć poniżej. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Plan Lekcji Klas


Spacer po MG4


Gościmy

© 2019 Miejskie Gimnazjum nr 4 w Dębicy :: (jn) i Joomla!